Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie.

Lee Iacocca

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna
Oddział HSJ w Stalowej Woli

37-450 Stalowa Wola,
ul. Kwiatkowskiego 1
tel. +48 510 223 527
tel. +48 15 813 51 84
fax: +48 15 844 23 06
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu

Rekrutacja

Oferty Pracy


Aktualne oferty pracy regularnie publikujemy w zakładce Rekrutacja na naszej stronie internetowej oraz na stronie Grupy COGNOR.

 

Przebieg rekrutacji zwykle składa się z dwóch lub trzech etapów i może przybierać zróżnicowaną formę – w zależności od stanowiska na jakie prowadzimy rekrutację.

 

Informacje dotyczące CV

 

Prosimy o dołączenie do dokumentów CV klazuli o następującej treści:

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych* rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

*niepotrzebne skreślić

 

 

 OFERTY PRACY

© 2021 GRUPA COGNOR. All rights reserved

Zamieszczone na stronie materiały, znaki towarowe i graficzne oraz podlegają ochronie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej oraz własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystanie marki i logotypu Huty Stali Jakościowych S.A, wymaga pisemnej zgody Huty Stali Jakościowych S.A .Wykorzystanie marki i znaków towarowych Huta Stali Jakościowych S.A bez uzyskania pisemnej zgody stanowi wykroczenie prawne.