Czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi

Lotar

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna
Oddział HSJ w Stalowej Woli

37-450 Stalowa Wola,
ul. Kwiatkowskiego 1
tel. +48 510 223 527
tel. +48 15 813 51 84
fax: +48 15 844 23 06
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu
Skontaktuj się z nami

Referencje

„Huta Stali Jakościowych S.A. należy do grona naszych strategicznych dostawców. Łączy nas długoletnia współpraca i głębokie relacje.  Nasze zakupy z HSJ S.A. to znaczny wolumen zarówno stali węglowych jak i stopowych dla różnorodnych i zaawansowanych aplikacji i klientów z sektorów między innymi: automative, maszynowy i górnictwo.

Możemy śmiało polecić tę firmę jako godnego zaufania,elastycznego i lojalnego partnera biznesowego.”    
ATI ZKM Forging

Referencje-ATI-ZKM

 

 

 

„Wieloletnia współpraca pomiędzy Kuźnią Jawor i Hutą Stali Jakościowych S.A., przekonała nas, że mamy do czynienia z godnym zaufania partnerem. HSJ S.A. jest otwarta i gotowa do współpracy w zakresie rozwoju produktu oraz poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Stosowane przez HSJ S.A. najwyższe standardy w zakresie innowacyjności, terminowości oraz gwarantowanej jakości wyrobów pozwalają nam na realizację zamówień głownie pod motoryzację, która jest bardzo wymagającym sektorem.”
KUŹNIA JAWOR S.A.  Grupa GWARANT
kuxnia-jawor---ref

 

 

 

„Huta Stali Jakościowych S.A. jest naszym Partnerem handlowym od lat 20. Wieloletnia współpraca pomiędzy Kuźnią Polską S.A. w Skoczowie i Hutą Stali Jakościowych S.A. polegająca między innymi na poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych w zakresie rozwoju produktu, pod tak wymagający sektor jakim jest motoryzacja, przekonała nas, że mamy do czynienia z rzetelnym i godnym zaufania Partnerem. HSJ S.A. stosuje najwyższe standardy w zakresie innowacyjności, terminowości oraz gwarantowanej jakości wyrobów. Kuźnia Polska S.A. szczyci się współpracą z takim Partnerem.”
Kuźnia Polska S.A.
kużnia polska -ref

 

 

„Długoletnia współpraca pomiędzy spółkami Grupy KOPEX i Huty Stali Jakościowej S.A. pozwoliły na wypracowanie opinii, że mamy do czynienia z rzetelnym partnerem, realizującym najwyższe standardy. Szczególnie cenimy otwartość w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, inżynierii materiałowej, które z sukcesem wdrażamy w innowacyjnych rozwiązaniach naszych produktów dla przemysłu wydobywczego.”
Grupa KOPEX S.A.
kopex

 

 

„Z przyjemnością potwierdzamy, że od początku naszej współpracy HSJ jest wiarygodnym partnerem, otwartym na wdrażanie nowych innowacji technologicznych. Wykorzystywane przez HSJ najwyższe standardy w zakresie terminowości i gwarantowanej jakości produktów dają nam możliwość realizacji zleceń głównie dla motoryzacji, lub ważne dla użytkownika końcowego. Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na elastyczność, reagowanie na potrzeby, profesjonalizm i dynamikę w pracy z zespołem HSJ.”
PRECIRONDS S.A.
HSJ-recommendation

 

"Z firmą Cognor S.A. Odział w Stalowej Woli współpracujemyod kilku.W 2017roku znaczniezwiększyliśmy ilość kupowanych wlewków, ponieważprzekonaliśmy się,że mamy do czynienia z godnym zaufania partnerem.Nasze zakupy z Oddział HSJ w Stalowej Woli to znaczny wolumen zarówno stali węglowych,weglowo-magnezowych jak i stopowych. Produkty "wlewki kuzienne" dostarczane przez Oddział HSJ w Stalowej Woli potwierdzają najwyższe standardy w zakresie innowacyjności oraz gwarantowanej jakości.Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na elastyczność, reagowanie na potrzeby, profesjonalizm i dynamikę w pracy z zespołem Oddziału HSJ w Stalowej Woli

  ZARMEN FPA Sp. z o.o. List referencyjny

  • Usługi

© 2021 GRUPA COGNOR. All rights reserved

Zamieszczone na stronie materiały, znaki towarowe i graficzne oraz podlegają ochronie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej oraz własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystanie marki i logotypu Huty Stali Jakościowych S.A, wymaga pisemnej zgody Huty Stali Jakościowych S.A .Wykorzystanie marki i znaków towarowych Huta Stali Jakościowych S.A bez uzyskania pisemnej zgody stanowi wykroczenie prawne.