Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie.

Lee Iacocca

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna
Oddział HSJ w Stalowej Woli

37-450 Stalowa Wola,
ul. Kwiatkowskiego 1
tel. +48 510 223 527
tel. +48 15 813 51 84
fax: +48 15 844 23 06
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu

Ochrona przed próbami wyłudzenia informacji

Szanowni Klienci i Dostawcy, w związku z pojawiającymi się sygnałami na temat możliwości otrzymywania elektronicznych wiadomości pocztowych z prośbą o udzielnie informacji i opinii dotyczących zagadnień handlowych związanych z działalnością firmy Huta Stali Jakościowych S.A.

Informujemy, że takie wiadomości elektroniczne email zostały sfałszowane i są wysyłane   z domeny (hsw-hsj.com.pl.mailserv.pl), która jest łudząco podobna do naszej domeny firmowej. Te wiadomości e-mail zawierają załączniki i sugestie, że nadeszły z naszej firmy i mogą  zawierać w podpisie imiona i nazwiska pracowników naszej firmy oraz adres siedziby firmy.  Wiadomości e-mail mogą sprawiać wrażenie prawdziwych, ale w rzeczywistości mogą stanowić próbę wyłudzenia informacji. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny na numer telefonu +48 510 223 527  w przypadku wątpliwości prawdziwości emalii oraz zgłoszenie również faktu pojawienia się takiej korespondencji u Państwa na skrzynce pocztowej. 

© 2018 GRUPA COGNOR. All rights reserved

Zamieszczone na stronie materiały, znaki towarowe i graficzne oraz podlegają ochronie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej oraz własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystanie marki i logotypu Huty Stali Jakościowych S.A, wymaga pisemnej zgody Huty Stali Jakościowych S.A .Wykorzystanie marki i znaków towarowych Huta Stali Jakościowych S.A bez uzyskania pisemnej zgody stanowi wykroczenie prawne.