Czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi

Lotar

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna
Oddział HSJ w Stalowej Woli

37-450 Stalowa Wola,
ul. Kwiatkowskiego 1
tel. +48 510 223 527
tel. +48 15 813 51 84
fax: +48 15 844 23 06
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu

LOGISTYKA

 KONTAKT:

Daniel Pinda
Dyrektor Logistyki
kom. +48 512 772 355
fax. +48 15 844 23 06

   

e-mail: dpinda@hsjsa.pl


Sekcja Zaopatrzenia

Ewa Jakubowska      
Kierownik Sekcji Zakupów      
kom. +48 510-225-763
fax.   +48 15 844 23 06       
e-mail:  akuziora@hsjsa.pl  

Izabela Misińska-Bajdo    
Specjalista ds. Logistyki      
kom. +48 510-225-7629      
e-mail:  ibajdo@hsjsa.pl   


Wiesław Siek   
Specjalista ds. Logistyki      
kom. +48 510-223-284     
e-mail:  wsiek@hsjsa.pl 

Patrycja Wozniak  
Specjalista ds. Logistyki      
kom. +48 510-223-149     
e-mail:  pwozniak@hsjsa.pl 


Mariola Zakrzewska   
Specjalista ds. Logistyki      
kom. +48 510-223-289     
e-mail:  mzakrzewska@hsjsa.pl 



Sekcja Gospodarka Magazynowa

Łukasz Andrysiewicz  
Kierownik Gospodarki Magazynowej     
kom. +48 514-734-460     
e-mail:  landrysiewicz@hsjsa.pl 


Aleksandra Kuziora       
Kierownik Sekcji Ekspedycji i Transportu       
kom. +48 510-225-763    
e-mail:  akuziora@hsjsa.pl 
fax +48 15 844 23 06

   
 Małgorzata Pukalak                 
Specjalista Sekcji Ekspedycji i Transportu                 
kom. +48 510 223 532
fax.   +48 15 844 23 06              
e-mail:  mpukalak@hsjsa.pl            

 



 


 



   
     




© 2018 GRUPA COGNOR. All rights reserved

Zamieszczone na stronie materiały, znaki towarowe i graficzne oraz podlegają ochronie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej oraz własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystanie marki i logotypu Huty Stali Jakościowych S.A, wymaga pisemnej zgody Huty Stali Jakościowych S.A .Wykorzystanie marki i znaków towarowych Huta Stali Jakościowych S.A bez uzyskania pisemnej zgody stanowi wykroczenie prawne.